Droga św. Jakuba w Polsce

Zarejestruj Twoje Camino!

Zwracamy się z prośbą o rejestrację Twojego przejścia po Drodze św. Jakuba w Polsce.

Pozwoli nam to lepiej poznać preferencje Pielgrzymów, a tym samym, zadbać o Drogę św. Jakuba w Polsce.

Dla Ciebie jako Pielgrzyma, będzie to źródło większej pewności, że ktoś wie o Twoim Camino, na wypadek różnych zdarzeń losowych.

Wszystkie podane Twoje dane osobowe tj. imię i nazwisko, telefon, adres e-mail, numer Paszportu Pielgrzyma, są przez nas chronione, zgodne z ustawą o ochronie danych osobowych.

Dane dotyczące przejścia Drogą św. Jakuba tj. wybrana Droga św. Jakuba, data pielgrzymowania, miejsce wyruszenia, liczba dni pielgrzymowania, mogą być wykorzystywane i upubliczniane do przeprowadzania analiz dotyczących Camino

[contact-form-7 id=”3094″ title=”Twoje Camino”]

Rejestracja Twojego Camino

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Rejstracja na stronie  www.camino.net.pl/twoje-camino następuje zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/2017 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018r., poz. 1000 z późn. zm.).

Rejestracja danych osobowych dokonana jest przez Stowarzyszenie Przyjaciele Dróg św. Jakuba w Polsce, z siedzibą we Wrocławiu, będące administratorem tych danych osobowych.

Oświadczam, że mam świadomość, iż podanie ww. danych osobowych jest dobrowolne, oraz że zgoda może być cofnięta w każdym czasie.

Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.