Wbrew obrazkowi w nagłówku tego posta, wszystko w naszej księgowość odbywa cię cyfrowo.
Potrzebujemy osoby która chce nauczyć się księgowania i poświęci trochę swojego czasu na pomoc głównie we wprowadzaniu zapisów księgowych (na początek) a z czasem będą też trudniejsze zadania.
Wolontariat jest nieodpłatny, ale będzie można się dużo nauczyć.
Miejsce zamieszkania nie jest istotne, wszystko jest całkowicie zdalnie.
Więcej informacji: skarbnik@camino.net.pl.







